Image

Podróże / Inspiracje / Pasje

Dlaczego zdecydowałyśmy się założyć bloga?

Opowiemy Wam krótką historię.....

Podczas jednej z naszych wspólnych podróży, tym razem do Argentyny, przebywając gdzieś w Patagonii na końcu świata (dosłownie), doznałyśmy niezwykłego poczucia spokoju umysłu i absolutnej wdzięczności za wszystko co nas spotyka, czego miałyśmy możliwość doświadczać.

To była jedna z tych chwil, o których poeta mawia: "Trwaj!". 

 Postaw wreszcie na siebie!

Bierz nie pytaj, łap nie puszczaj Zasługujesz na więcej

Na blogu opisujemy nasze podróże, ale i nasze przemyślenia na tematy bliskie sercu każdej kobiety, każdego człowieka. Nieustannie i z entuzjazmem zachęcamy Cię do życia z pasją i inspirujemy do pięknych doświadczeń oraz do dbania o siebie, a najbardziej do łączenia wszystkich tych elementów - my to nazywamy Pełnią Życia :). Dlatego chcemy zabrać Ciebie w podróż w głąb siebie i w głąb świata, podróż bez schematu, indywidualną przygodę, na jaką zasługujesz!
 
Dzięki podróżom doświadczamy naprawdę pięknych przeżyć, czystych i inspirujących, dramatycznych, a równocześnie budujących wrażenie absolutnego szczęścia. Nie od parady mówi się, że podróże kształcą - uczą nas o różnorodności świata, jak szanować innych i rozumieć swoje potrzeby.

W magicznej Argentynie uświadomiłyśmy sobie, że takie chwile pełne dobrej energii zdarzają nam się częściej, także w codziennym życiu, tylko wtedy są niczym woda w zepsutym kranie. Małe krople szczęścia kapią pomalutku, pomalutku... ale czemu nie pozwolić im płynąć, by mogły wydrążyć skałę? Może właśnie tak trzeba, pozwolić im się zadomowić, zrobić im przestrzeń. I to pomimo codziennych obowiązków, nawału pracy, wywiadówek i wszystkich innych trosk.

Postanowiłyśmy więc spróbować codziennie odtwarzać ten patagoński flow, a w formie tego bloga podzielić się nim z Tobą. Chcemy na blogu zatrzymać wszystkie dobre chwile, które nas spotykają, docenić je i uwydatnić, zainspirować siebie nawzajem. Chciałybyśmy także podzielić się z Tobą naszymi pięknymi podróżami, zainspirować Cię do odnalezienia pasji i do dbania o piękno ducha i ciała. A także do zaprojektowania podróży poza schematami szytej na Twoją miarę.
 
Odwagi, postaw wreszcie na siebie!
 
Każdy post na naszym blogu to zaproszenie dla Ciebie na nasz autorski wieczór - przyłącz się i odkrywaj z nami siebie, odkrywaj świat i jego piękno.
 
Follow My Flow - Podróże / Inspiracje / Pasje
Anna Hołubińska & Renata Toboła
 

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez Instagram, Facebook i nasza stonę www.followmyflow.com.pl oraz mail followmyflow.info@gmail.com

 

Zaplanujemy i zorganizujemy podróż tylko dla Ciebie, szytą na miarę jak piękna sukienka lub garnitur z klasą. Odkryjemy przed Tobą tajemnice podróży poza schematami, by odkrywanie świata stało się czymś znacznie więcej niż “zaliczaniem” zabytków. By było prawdziwą przygodą życia.
 
Jeśli tylko kochasz wyjeżdżać, jesteś ciekawa / ciekawy świata, ludzi i ich zwyczajów. Znudziły Cię wczasy all inclusive ale nie wiesz jak zorganizować podróż poza utartymi schematami? A może masz obawy czy poradzisz sobie bez pilota wycieczek w obcym kraju? To właśnie my rozwiążemy te dylematy. Dobrze trafiłaś / trafiłeś!