Firefly Lane. Kobieca przyjaźń bez filtra

Kobieca przyjaźń to jedna z najważniejszych wartości w życiu. Prawdziwa przyjaciółka dodaje skrzydeł, kiedy trzeba ustawia do pionu, a jeśli to konieczne trwa przy Tobie bez względu na względy. Przyjaźń wymaga pielęgnacji i tyle samo wkładu od każdej ze stron. Właśnie taka historia kobiecej przyjaźni: prawdziwa, dramatyczna, radosna, trudna i piękna została przedstawiona w serialu Firefly Lane, nakręconym na podstawie książki autorstwa Kristin Hannah, który jest dostępny na platformie Netflix.

.....

.....

Kate i Tully poznały się jako nastolatki i od tego czasu wspólnie zmagały się z problemami, które zesłał im los. Początek ich przyjaźni, która trwa przez całe życie zaczyna się właśnie przy ulicy Świetlikowej, czyli Firefly Lane. Serial opowiada o kobiecej przyjaźni bez filtra. Tully, w tej roli Katherine Heigl zmaga się z traumą trudnej relacji z uzależnioną od narkotyków matką. Kate - grana przez Sarah Chalke - cierpi na chroniczny brak pewności siebie.

.....

.....

Tully Hart, która bardzo szybko doświadcza trudnych realiów życia w niestabilnym i pełnym chaosu domu, ma jasno zdefiniowany cel na przyszłość - chce zostać gwiazdą telewizji. Równocześnie, jako ofiara nastoletniego gwałtu, nie umie angażować się w bliskie relacje z mężczyznami, zwłaszcza, że nigdy nie poznała swojego ojca. Doświadczenia wyniesione z domu, ambicja i determinacja powodują, że Tully odrzuca każdą próbę bliskości, bezwzględnie koncentrując się na celu. Jednak przy całej swojej odwadze w braniu życia za rogi i pogoni za marzeniami, wciąż czai się w niej samotna i skrzywdzona dziewczyna z ulicy Firefly Lane.

.....

.....

Kate Mularkey marzy o romantycznej miłości, rodzinie, białym domku, psie i świętym spokoju. Równocześnie szuka potwierdzenia swojej wartości w oczach innych, zamiast w samej sobie. Skłonność do zadowolenia wszystkich dookoła, a najmniej siebie samej, jest typowym schematem-pułapką, w jakim funkcjonuje bardzo wiele kobiet. Pewnego dnia, tak jak Kate, budzą się one ze snu i odkrywają, że całe ich życie koncentrowało się wyłącznie na innych, i że nie mają w życiu nic swojego: ani pasji, ani marzeń. Okazuje się, że tak zwany święty spokój ma finalnie bardzo wysoką cenę - utratę własnej tożsamości.

.....

.....

Kate i Tully różnią się od siebie jak ogień i woda, jednak wiedzą, że zawsze mogą na siebie liczyć. Uczą się także wybaczać sobie nawzajem błędy i trudne okresy. Ich relacja nie jest cukierkowa. Z wiekiem jednak dojrzewa i staje się jeszcze głębsza. Razem przeżywają zarówno życiowe dramaty, jak i szczęśliwe chwile. Taka właśnie jest prawda o kobiecej przyjaźni, która potrafi być twarda jak skała i delikatna jak świetlik. Firefly Lane to bardzo piękny i mądry serial. Oglądając go będziecie śmiać się i płakać, i przekonacie się, że naprawdę warto mieć prawdziwą i sprawdzoną przyjaciółkę.

.....

...

Przewodniki podróżnicze (eBooki) - Podróże Życia – sklep.followmyflow.com.pl

Co wyróżnia nasze ebooki? Przede wszystkim oszczędzasz czas i pieniądze w przygotowaniu swojej podróży Dajemy Ci piękną oprawę graficzną i zdjęciową Dzięki interaktywnemu menu łatwo i szybko poruszasz się po wybranych zagadnieniach Podajemy Ci gotowy plan podróży. Podróżujesz w realu, albo nie wychodząc z domu. To zale

.....

.....

.....

Postaw mi kawę na buycoffee.to

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://followmyflow.com.pl/