Wyróżnione 

Girls5eva

Ale zabawa, prawdziwa przyjemność! Girls5eva to jeden z najzabawniejszych i najbardziej niesztampowych seriali Netflixa, jakie ostatnio oglądnęłyśmy. Zjawiskowy, szalony i emanujący pozytywną energią. O kobietach, dla kobiet, zrobiony przez kobiety. Dziewczyny, jeśli jeszcze go nie widziałyście, to szybko bukujcie TV na dwa wieczory, przygotujcie sobie lody, sałatkę, lampkę wina - wedle upodobań. Bo oto nadszedł czas na spełnienie najgłębiej ukrytych marzeń!

.....

.....

O czym to jest? Historia jakich wiele, czyli 4 przyjaciółki i ich codzienne zmaganie z rzeczywistoscią, a jednak wszystko jest inaczej niż w setkach tego typu opowieści. Po pierwsze 4 przyjaciółki należały kiedyś do girlsbandu Girls5eva, który zdobył sobie nawet jednosezonową popularność. Po drugie z pięciu zostały cztery, ponieważ jedna już nie żyje. Ale nie zdradzimy jak zginęła, bo to osobny, bardzo zabawny wątek i nie będziemy Wam go spojlerować :).

.....

.....

Dawn - Sara Bareilles - to mama 4-letniego chłopca, która pracuje w średniej jakości knajpce prowadzonej przez brata. Gloria - Paula Pell - jest dentystką, lesbijką, która dawno zostawiła za sobą rozdział pt. kariera w show biznesie. Summer - Busy Philipps - gwiazda chrześcijańskich social mediów nadużywająca medycyny estetycznej. I wreszcie Wicky - Renée Elise Goldsberry - niespełniona gwiazda, która choć jest obdarzona niezwykłym talentem i urodą, to ciągle nie może zmonetyzować swojego potencjału :).

.....

.....

Szalona jak się wydaje próba reaktywacji zespołu, przeplata się z historiami z życia bohaterek. Przezabawne są retrospekcje z początków działalności zespołu. W sposób inteligentny i zabawny pokazana jest perspektywa, z jaką współczesny świat traktuje kobiety po czterdziestce, a zwłaszcza jak robi to branża rozrywkowa. Ale najfajniejsze jest to, jak fenomenalnie i niestandardowo radzą sobie z tą oceną nasze bohaterki.

.....

.....

Serial gwarantuje nie tylko świetny relaks i odpoczynek, ale też jest ucztą dla uszu, ponieważ obfituje w bardzo dużo dobrej muzyki. Wszystkie aktorki grające główne role są związane z muzyką zawodowo, przykładowo: Sara Bareilles to znana amerykańska piosenkarka, a Renée Elise Goldsberry grała główną rolę w jednym z najsłynniejszych broadwayowskich musicali Hamilton. Girls5eva ogląda się z wielką przyjemnością i z morałem, że na spełnianie marzeń nigdy nie powinno być za późno.

.....

...

Interaktywne książki podróżnicze "Podróże Życia" (e-book) – sklep.followmyflow.com.pl

Co wyróżnia nasze ebooki? Piękna oprawa graficzna i zdjęciowa - ten ebook to idealny pomysł na prezent dla Twoich najbliższych miłośników podróży. Interaktywne menu - łatwo i szybko poruszasz się po wybranych zagadnieniach w książce zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i na komputerze. Plan podróży - podajemy Ci gotowy

.....

.....

.....

Postaw mi kawę na buycoffee.to

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://followmyflow.com.pl/