Wyróżnione 

Argentyna - najlepszy przewodnik (ebook)!

Podróże życia. Argentyna to nieszablonowa opowieść o kobiecej podróży do tego pięknego kraju. Podróży namalowanej osobistymi wspomnieniami i doznaniami, przemyśleniami i niepowtarzalnymi kolorami argentyńskiego pejzażu. Oprócz wspaniałej, niebanalnej opowieści, pełnej ciekawych historii, przeżyć i emocji, książka zawiera gotowy plan podróży wraz z przydatnymi informacjami oraz szeregiem praktycznych porad: jak przygotować podróż do Argentyny, gdzie spać, co jeść i jakie miejsca odwiedzić. Dzięki temu każdy miłośnik dalekich wypraw będzie w stanie zaplanować swoją własną wyprawę szlakiem, który przebyły cztery niezwykłe przyjaciółki z Polski - Argentina Ladies :).

.....

.....

Ta niezwykle interesująca książka autorstwa podróżniczek: Anny Hołubińskiej i Renaty Toboły, wyróżnia się wciągającą akcją, doskonałą stylistyką i przepiękną szatą graficzną. Okładka w stylu retro zasługuje na owacje na stojąco - to prawdziwa wisienka na torcie! Każdy element: oryginalne grafiki, kolorystyka, mapy, zdjęcia - jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Dbałość o wysoki poziom jest mocną stroną publikacji i zdecydowanie wyróżnia Podróże życia. Argentynę spośród wielu książek podróżniczych i przewodników dostępnych na naszym rynku.

.....

.....

Książka Podróże życia. Argentyna jest dostępna w formie ebooka i jest to pierwszy ebook, który POLECAMY na naszym blogu. Co to oznacza dla czytelnika? Przede wszystkim niezwykłą wygodę, dostępność i proekologiczne podejście. Na wydanie książki nie poświęcono ani jednego drzewa = zero papieru. Wielkie brawa! Ebook jest wysyłany automatycznie po zakupie na maila klienta. Wysyłka pliku dzieje się w formacie PDF, więc nie zajmuje on zbyt dużo miejsca w pamięci Waszych urządzeń: telefonu, tabletu, czy komputera.

.....

.....

Dzięki temu ebook jest dostępny i zawsze pod ręką. W tramwaju, pociągu, samolocie. Zawsze kiedy chcesz poczytać tę fascynującą książkę, wystarczy, że włączysz telefon, by przenieść się do odległej Argentyny: na ulice boskiego Buenos Aires, albo w dzikie ostępy Patagonii, a nawet na sam koniec świata do Ushuaia - do bram Antarktydy. Warto podkreślić, że ebook Podróże życia. Argentyna jest pierwszym z planowanego cyklu ebooków podróżniczych, które dream team Follow My Flow będzie publikował w najbliższym czasie.

.....

.....

Ten ebook to nie tylko wspaniała czytelnicy przygoda, ale także wspaniały prezent dla wszystkich miłośników podróży. Jesteśmy przekonane, że czytając Podróże życia. Argentyna każdy czytelnik przeżyje najpiękniejszą wyprawę życia. Przede wszystkim mamy jednak nadzieję, że dzięki tej książce w Twoim sercu i w głowie zakwitnie miłość do wolności, jaką daje podróżowanie i smakowanie świata na własnej skórze :). Przepięknej podróży i wspaniałej lektury!

.....

.....

...

Interaktywne książki podróżnicze "Podróże Życia" (e-book) – sklep.followmyflow.com.pl

Co wyróżnia nasze ebooki? Piękna oprawa graficzna i zdjęciowa - ten ebook to idealny pomysł na prezent dla Twoich najbliższych miłośników podróży. Interaktywne menu - łatwo i szybko poruszasz się po wybranych zagadnieniach w książce zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i na komputerze. Plan podróży - podajemy Ci gotowy

.....

.....

.....

Postaw mi kawę na buycoffee.to

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://followmyflow.com.pl/