Wyróżnione 

Seks w wielkim mieście - serial

Przed nami kilka długich weekendów. A jak wiadomo długi weekend sprzyja nie tylko ciekawym podróżom, ale także błogiemu lenistwu ;). I świetnie, należy rozpieszczać się bez wyrzutów sumienia, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie jutro. Starożytne Carpe diem jest nadal aktualne. W tym odcinku cyklu Follow My Flow poleca serwujemy Ci idealny pomysł na urocze chwile laby - prawdziwą soczystą wisienkę na torcie telewizyjnych seriali wszechczasów - kultowy serial Seks w wielkim mieście.

.....

.....

Seks w wielkim mieście był produkowany w latach 1998-2004 przez stację telewizyjną HBO, a obecnie można go oglądać na kanale HBO Max. Kanwą fabuły była bestsellerowa książka Candace Bushell o tym samym tytule. Narratorką zdarzeń jest Carrie Bradshaw - felietonistka nowojorskiego magazynu New York Star. Na łamach gazety - bo to era sprzed maili, Instagrama i Facebooka! - dzieli się ona spostrzeżeniami na temat poszukiwania miłości, udanego seksu i roli kobiety, zwłaszcza wobec stereotypów i społecznych oczekiwań. Wciąż aktualne? No rejczel :).

.....

.....

Carrie mieszka w Nowym Jorku wraz z trzema przyjaciółkami: prowadzącą firmę PR wyzwoloną seksualnie Samantą Jones, sarkastyczną i bardzo niezależną prawniczką Mirandą Hobbes, oraz niepoprawną optymistką poszukującą prawdziwej miłości - Charlotte York. Każda z nich jest zupełnie inna, a jednak to kobieca przyjaźń sprawia, że nie tylko się doskonale rozumieją, ale też wspierają, i kiedy trzeba sprowadzają twardo na ziemię. Jeśli masz prawdziwe przyjaciółki - to doskonale wiesz o czym mówimy - do więzienia idziemy razem i razem z niego uciekamy :).

.....

.....

Oglądając serial Seks w wielki mieście po 25 pięciu latach od jego premiery będziesz jeszcze bardziej oczarowana, bo ten film nic a nic się nie zestarzał. Ba! Zachował swoje przesłanie w 100%. Przez minione lata widać, że obalił wiele mitów i odczarował abstrakcyjne, a tak popularnych niedawno w Polsce, cnoty niewieście :). Poza tym serial doskonale odbrązowił facetów, pokazując ich takimi jakimi w istocie są - ze wszystkimi wadami, zaletami i bez ukrytych białych koni w stajni :). Bo jeśli księżniczka marzy o takim koniku, może go sobie KUPIĆ sama :). I to dopiero daje wolność.

.....

.....

Kiedy oglądałyśmy serial jako dwudziestoparolatki miałyśmy inne spostrzeżenia i inne szczegóły przykuwały naszą uwagę - ciuchy, kolorowa Ameryka, miłostki i sercowe rozterki. Dziś znajdujemy w nim odbicie własnych przeżyć, o które jesteśmy bogatsze i mądrzejsze - doceniamy emocje, uczucia, trudne i radosne doświadczenia. Oglądając serial w 2022 roku bawimy się doskonale, bo mamy wrażenie, że tyle już za nami, tyle udało się poprawić, przeżyć, doświadczyć. Bo najważniejszy przekaz Seksu w wielkim mieście jest taki, że kobieta spełniona powinna żyć na swoich zasadach zarówno jeśli chodzi o zawartość szafy, jak i portfela, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Polecamy :)

.....

.....

.....

.....

Postaw mi kawę na buycoffee.to

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://followmyflow.com.pl/