SOLO, SOLO - wyjazdy dla kobiet

Czy wakacje dedykowane dla kobiet to fajna i popularna opcja urlopowa? Nadal budzi ona wiele kontrowersji, bo przecież rodzina jest najważniejsza, i co to za urlop bez ukochanego, nie mówiąc już o tym, że "dobra" matka dzieci w domu nie zostawia, zwłasza na dłużej niż 8 godzin roboczych :). Jednak my jesteśmy zdania, że nie ma się co spinać i warto zadbać o czas tylko dla siebie. Dlaczego? Bo dzieci szybko rosną, a faceta można zmienić lub wymienić :).Postanowiłyśmy zatem sprawdzić jakie są zalety kobiecych podróży, gdzie pojechać, jak spędzać czas i jak się przygotować?
.....
.....

Wakacje tylko dla kobiet - dlaczego warto?

.....

Nam osobiście kobiece wyjazdy są bardzo bliskie. Tradycję tę kultywujemy regularnie od kilkunastu lat. Zaczynałyśmy, jak na prawdziwe pionierki przystało w czasach, kiedy kobiece podróże wywoływały prawdziwy szok i niedowierzanie. Nasze dzieci były wtedy malutkie, a obecnie są już niemal dorosłe. Przez ten czas poziom tolerancji dla kobiet wyjeżdżających samotnie lub w towarzystwie innych kobiet nieco podskoczył :). Nie jest jeszcze idealnie, ale zdecydowanie dużo lepiej. Przede wszystkim kobiety zaczęły pozwalać sobie na realizowanie własnych marzeń, włączając w to pasje, scenariusze na życie i podróże. To nas bardzo cieszy :).

.....
.....

Kobiece wakacje to nic innego jak najlepszy na świecie długodystansowy self-care, który możesz sobie sama podarować. Bez względu na to, jaką formułę kobiecych wakacji wybierzesz, i jak długo będą one trwały, warto skorzystać z tej formy wypoczynku. A opcji nie brakuje: zaczynając od wyjazdów opartych na zwiedzaniu, przez tematyczne warsztaty z samorozwoju, jogi, czy tańca, kończąc na dietetycznych i mentalnych detoksach lub szalonych city breake'ach. Dla każdej z nas znajdzie się coś wyjątkowego, wedle życzenia i potrzeb.

.....
.....

Solo czy z przyjaciółką?

.....
Nie ma w sumie znaczenia czy wolisz pobyć sama, czy z przyjaciółką, albo z gronem najbliższych psiapsi. Może jesteś otwarta na nowe znajomości i chcesz poznać inne ciekawe świata osoby? A może na co dzień brakuje Ci czasu spędzonego w wartościowy sposób, jeden na jeden z mamą, babcią albo córką? To jest właśnie to - wakacje dla kobiet będą odpowiedzią, jakiej szukasz
.....
.....

Prawda jest taka, że my osobiście nie wyobrażamy sobie roku bez kobiecego wyjazdu, podczas którego bez żadnego poczucia winy mamy czas się wyspać, imprezować do rana, zwiedzać "nudne" dla dzieci muzea lub leniuchować cały dzień na plaży, zdobyć lodowiec, poczytać ulubioną książkę lub spędzić dzień na łażeniu po sklepach. Jednym słowem - czasu, kiedy mamy możliwość zadbać wyłącznie o swoje potrzeby. Przyznaj szczerze, czy w skrytości ducha Ty też nieraz o tym nie marzysz :)?

.....
.....

Nie będziesz się nudzić!

.....
Unikatowość kobiecych wyjazdów polega na tym, że w całości skupiają się one na naszych kobiecych potrzebach. W zależności od oferty rynkowe lub własnoręcznie uszytej opcji, możesz się wyciszyć lub zaszaleć, możesz ćwiczyć medytować na prywatnej plaży, chodzić po górach albo odkrywać uroki innych kultur. Możesz po prostu ćwiczyć jogę, nie robić nic lub odpoczywać i czytać książki. Możesz odwiedzić miejsca, o których marzyłaś, a na które nigdy nie było czasu lub budżetu bo albo za małe dzieci, albo za duże :).
.....
.....
Jest wiele aktywności, które tylko czekają w kolejce, by ich spróbować. Pamiętasz te słynne mantry o 10 rzeczach, jakie trzeba zrobić przed 30-tką, 40-tką albo 50-tką? Na pewno kobiece wakacje warto wykorzystać do spełniania tych właśnie szalonych marzeń, do zrobienia czegoś z nutką adrenaliny. Kto Cię powstrzyma przed nurkowaniem, lataniem, jazdą konno lub na nartach? Może odkryjesz nowe pasje i będziesz jeździć niczym rajdowiec po piaskach pustyni albo eksplorować tajemnicze jaskinie lodowcowe. Czemu nie? Właśnie, że tak! Jeśli nie Ty, to kto? Jeśli nie teraz, to kiedy?
.....
.....
.....

Już niedługo wyruszamy w kolejną kobiecą podróż. Tym razem, po niezwykle udanych babskich wakacjach na rajskich plażach Zanzibaru, będziemy odpoczywać, zwiedzać, balować i relaksować się w Tajlandii. Tylko w kobiecym gronie! A wiesz co jest w tym najlepsze? To, że na ten wyjazd zapraszamy właśnie Ciebie! Napisz do nas, jesli masz jakiekolwiek pytania. Chętnie na wszystkie odpowiemy :).

.....
.....

Oprócz błogiego leniuchowania w pięknych butikowym hotelu 5*****, czeka na nas cała masa atrakcji. Popłyniemy na spotkanie żółwi morskich i delfinów. Poznamy tajemnicę tropikalnych roślin oraz przypraw i odwiedzimy stolicę Zanzibaru - Stone Town. Dzięki tej podróży odnajdziesz siłę, by realizować swoje najskrytsze marzenia, pasje i plany, a przy tym naprawdę odpoczniesz :). Dołączaj do naszej wyprawy, którą organizujemy w listopadzie 2023 roku wraz z coachem i nauczycielką jogi Wiolettą Łagowską oraz ze znanym podróżnikiem Robertem Szulcem i jego agencją podróżniczą. Dzięki temu nasz wyjazd jest organizowany na najwyższym poziomie, zgodnie ze wszystkimi wymogami prawnymi i zasadami bezpieczeństwa. .

.....
.....

Jeśli wzbudziłyśmy w Tobie chęć przeżycia babskiej przygody, to super. Pamiętaj, że inwestowanie w siebie, swój spokój, rozwój i dobrostan jest zawsze trafioną decyzją. Przeżytych doznań nikt Ci nie zabierze. Zebranych doświadczeń nigdy nie stracisz. Kobiece wakacje? No raczej!

.....
.....
.....

Zaglądnij na nasz kanał YouTube, zasubskrybuj go i ciesz się podróżami bez ograniczeń! Zostaw łapkę w górę. Dziękujemy :)!

.....
.....
...

Przewodniki podróżnicze (eBooki) - Podróże Życia – sklep.followmyflow.com.pl

Co wyróżnia nasze ebooki? Przede wszystkim oszczędzasz czas i pieniądze w przygotowaniu swojej podróży Dajemy Ci piękną oprawę graficzną i zdjęciową Dzięki interaktywnemu menu łatwo i szybko poruszasz się po wybranych zagadnieniach Podajemy Ci gotowy plan podróży. Podróżujesz w realu, albo nie wychodząc z domu. To zale
.....
.....
.....
.....

Postaw mi kawę na buycoffee.to

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://followmyflow.com.pl/