#beyourself czyli kocham, lubię, szanuję...Walentynki

kampania społeczna #beyourself dla Self Company Group + Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz Bielsko-Biała + JW&Artists + Follow My Flow Life Style

Walentynki - święto miłości. W sumie całkiem sympatyczny pomysł. Fajnie, że ktoś promuje na szeroką skalę postawę na wskroś pozytywną. I tak wysyłamy i dostajemy serduszka i pluszowe misie, kartki z całuskami, prawdziwe całusy i sekretne niespodzianki od tajemniczych wielbicieli i wielbicielek. Wszyscy, chcąc nie chcąc, poddajemy się trendom, no i co że niby komercja, no i co że z Ameryki? W czasach globalizacji i całodziennych newsów z pierwszej linii frontu lepszy taki trend niż ciągłe poczucie zagrożenia. Pragniemy pozytywów, chcemy się śmiać, chcemy kochać i chcemy się podobać. Nie ma w tym powodu do zawstydzenia więc namawiamy Was do świętowania Walentynek ale proponujemy by najbardziej ukochać siebie, być dla siebie samej miłą i wyrozumiałą. Powiedzieć sobie komplement, pomyśleć o sobie dobrze, dać sobie w prezencie uśmiech.

.....

Jesteśmy piękne, jesteśmy wartościowe, jesteśmy wielozadaniowe,
jesteśmy sobą - Kobiety Nowej Ery! 

.....

#beyourself kampania społeczna skierowana do kobiet dla firmy Self Company Group - ZACZYNAMY! Anna Hołubińska I Renata Toboła - autorki bloga Follow My Flow Lifestyle

.....

Czy wiecie, że Polki mimo, że uważane za najpiękniejsze w Europie, nie akceptują swoich ciał i nie są zadowolone ze swojego wyglądu? Dlaczego inni widzą w nas nasze atuty a my siebie przez pryzmat wad? Ponieważ wszystko tkwi w głowie! Zmieńmy to i zacznijmy od 14 lutego!

To będzie dobra okazja, uzasadniona i bez wymówek. Tym razem, zamiast skupiać się na innych, co pewnie Kochane i tak robicie na 100% każdego dnia siedem dni w tygodniu siebie zostawiając na końcu, postawcie się na samym przodzie listy priorytetów. Popatrzmy na siebie przychylnym okiem, z uśmiechem. Wiemy, że każda z nas zmaga się z różnymi niepewnościami albo kompleksami, patrzenie na siebie zawsze w różowych okularach nie jest proste i wymaga dużo samozaparcia i treningu. Ale jest możliwe i jest konieczne, ponieważ każda z nas jest piękna. Czasem wystarczy odrobina wysiłku w regularne ćwiczenia, maseczka na włosy czy cerę, pomalowanie rzęs i już czujemy się lepiej. Mówmy sobie komplementy i nauczmy się je przyjmować.

.....

.....

Razem z firmą Self Company Group, która ubrała nas w niezwykle piękne kobiece stroje kąpielowe, abyśmy wyglądały i czuły się seksownie oraz z Dziewczynami z agencji JW&Artists Julitą Waloszek i Kasią, które zadbały o profesjonalny plan, zdjęcia i makijaż, zaprosiliśmy kobiety o różnych typach urody, figury, kolorze włosów i wieku do tej fantastycznej sesji. Ideą projektu #beyourself było pokazanie światu i nam Polkom jakie jesteśmy piękne i udowodnienie, że wszystkie jesteśmy modelkami, że niepotrzebnie stawiamy w sobie mury z kompleksów zamiast poświęcić tę energię na budowanie poczucia własnej wartości.

.....

.....

Zobaczcie same ile radości i pozytywnego flow jest na tych zdjęciach, ile miłości do siebie, choć pozowanie przed obiektywem nie było z początku łatwe to jednak okazało się, że każde kolejne ujęcie tak cudownie oddaje nasz blask i urodę, że same byłyśmy najpierw zaskoczone a potem zachwycone. Okazuje się, że chociaż nasza wartość i nasza uroda tkwi w nas samych, czasem fajnie gdy ktoś inny pomoże nam to sobie uświadomić. Dziękujemy Self Company Group za ten fantastyczny projekt i zaufanie do nas prawdziwych kobiet. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w przeprowadzenie całego przedsięwzięcia - Julicie Waloszek z agencji JW&Artists (IG @JW.and.artists), nam Ani i Reni - Liderkom ENK by Joanna Przetakiewicz w Bielsku i autorkom Follow My Flow (IG @followmyflowlifestyle). Wielkie podziękowania należą się zwłaszcza pięknym i odważnym Kobietom Nowej Ery naszym modelkom - Dziewczyny jesteście niesamowite! Chciałabym aby moc i energia emanująca z naszych zdjęć zaraziły wszystkie Polki.

.....

.....

Kochane, doceniajmy się za nasze dokonania, odwagę, siłę, pasje, poświęcenie. Przecież każda z nas codziennie "odwala" minimum 4 etaty, nie zawsze płatne i bez dostępnego limitu urlopu. Dziewczyny, to nie jest tak, że musimy i od nas wszystko się należy innym bez ograniczeń. Przeciwnie, dajemy z siebie innym bo chcemy, bo ich kochamy i to jest dar, który ofiarujemy z głębi serca. Dlatego od dziś mówimy do siebie samych: "Dziewczyno! Kocham Cię!".

A do kompletu postanawiamy wysłać sobie walentynkowe serce przebite strzałą dobrej miłości własnej.

Kochane nasze czytelniczki, koleżanki, siostry, córki, mamy - kochajcie siebie za swoje złote myśli, poczucie humoru i spontaniczność albo nadmierną ostrożność. Ceńcie swoje ciała, które Wam służą i naprawdę są piękne. Nie dajcie sobie wmówić, że tylko jeden model twarzy i figury jest piękny. To nieprawda. Każda z nas ma atuty i powalające cechy. Piękne włosy albo oczy, super nogi albo rewelacyjny styl. Dlaczego szukamy w sobie wad, dlaczego mówimy o sobie źle? STOP, przecież mamy Walentyki - od teraz zaczynamy kochać siebie, pamiętacie?!

.....

.....

Nauczmy nasze córki samooakceptacji. Komplementujmy je za ich inteligencję, chwalmy ich urodę aby nie obrosły w kompleksy i aby nikt w przyszłości nie mógł nimi manipulować i wprowadzać w kiepski nastrój kąśliwą uwagą, wbitą szpilą, kreacją "obowiązujących" modeli kobiecej urody. Wspierajmy nasze dziewczynki, by wyrosły na kobiety pewne siebie, świadome, piękne, bo jak mawiała Sophia Loren; prawdziwe piękno kobiety tkwi w jej poczuciu pewności siebie.

Kochane, uczmy naszych synów szacunku i miłości do kobiet, by stali się wartościowymi i wspierającymi mężczyznami, bez kompleksów i strachu przed kobiecością. Popatrzcie! Na tak wiele rzeczy możemy mieć realny wpływ jako matki, koleżanki, siostry. Mamy siłę, razem mamy tę moc. Pozwólmy sobie na komfort bycia sobą i korzystajmy z tej mocy. Kochajmy siebie w sposób wyjątkowy właśnie w te Walentynki, a potem już do końca świata a nawet o jeden dzień dłużej….

.....

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://followmyflow.com.pl/