Image

Dołącz do nas na świecie

  WYJAZD DLA KOBIET NA ZANZIBAR
11-18 LISTOPADA 2022
 

Wyruszamy w kolejną kobiecą podróż, dołącz do nas! Będziemy zwiedzać bajkową wyspę Zanzibar, ćwiczyć jogę, medytować i imprezować w kobiecym kręgu na rajskich plażach. Popłyniemy na spotkanie żółwi morskich i delfinów. Poznamy tajemnicę tropikalnych roślin oraz przypraw i odwiedzimy stolicę Zanzibaru - Stone Town. Na warsztatach rozwojowych odkryjemy przed Tobą źródło kobiecych emocji, intuicji i niezależności. Dzięki tej podróży odnajdziesz siłę, by realizować swoje najskrytsze marzenia, pasje i plany, a przy tym naprawdę odpoczniesz :).

CENA 7850 zł (1700$)

Przejdź do sklepu

CENA OBEJMUJE

hotel ***** - 7 noclegów w pokojach 2-osobowych, 

wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja

warsztaty rozwojowe w nurcie uważnosci: 3 filary  kobiecości: niezależność, intuicja, emocje

codzienne zajęcia jogi o wschodzie słońca na prywatnej plaży 

medytację o zachodzie słońca

transfery z/na lotnisko na Zanzibarze

2 wycieczki krajoznawcze: Spice Farm, Prison Island & Stone Town oraz Mnemba (snorkelling - pływanie z żółwiami) 

atrakcje: przejażdżkę skuterem elektrycznym, pływanie na kajakach oraz desce SUP 

CENA NIE OBEJMUJE

biletu lotniczego, kosztu wizy turystycznej, ewentualnego testu na SAR COV2, wydatków własnych / napiwków, ubezpieczenia NNW

 

Dane do przelewu: Follow My Flow Lifestyle S.C.

numer konta: 75 1050 1070 1000 0092 8427 2185

PROGRAM

DZIEŃ 1: 

Przylot na Zanzibar wedle zakupionego biletu. Transport do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny na plaży. Joga i medytacja o zachodzie słońca. Wspólna kolacja.

 

DZIEŃ 2:

Joga - powitanie słońca na plaży. Śniadanie. Warsztaty Kobiecy Krąg; EMOCJE. Czas wolny. Możliwość skorzystania z atrakcji: przejażdżka skuterem elektrycznym (1h), pływanie na desce SUP (2h), pływanie kajakiem (2h)*. Medytacja prowadzona na zachód słońca. Kolacja. Babski wieczór.

 

DZIEŃ 3:

Joga - powitanie słońca na plaży. Śniadanie. Wycieczka na najpiękniejszy i najbardziej romantyczny atol Mnemba, gdzie popłyniemy łódką, a następnie nurkujemy z rurką (snorkeling). Popływamy z żółwiami i delfinami. Zobaczymy niezwykłe koralowce i wiele innych zwierząt żyjących na rafie otaczającej prywatną wyspę położoną w centrum tego bajkowego atolu. Kolacja. Medytacja prowadzona na zachód słońca.

 

DZIEŃ 4:

Joga - powitanie słońca na plaży. Śniadanie. Warsztaty Kobiecy Krąg; INTUICJA. Czas wolny. Możliwość skorzystania z atrakcji: przejażdżka skuterem elektrycznym (1h), pływanie na desce SUP (2h), pływanie kajakiem (2h)*. Medytacja prowadzona na zachód słońca. Kolacja. Babski wieczór.

 

DZIEŃ 5:

Joga - powitanie słońca na plaży. Śniadanie. Wycieczka całodniowa. Odwiedzimy jedną z plantacji przypraw na Zanzibarze, tzw. Spice Farm, gdzie zobaczymy jak rosną najsłynniejsze przyprawy świata. Następnie udamy się do solicy Zanzibaru Stone Town, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. To miejsce urodzin lidera grupy Queen Freddiego Mercury. Po zwiedzaniu i zakupach :) jedziemy na słynną wyspę wielkich żółwi Prison Island. Powrót do hotelu. Kolacja. Medytacja i relaks na plaży.

 

DZIEŃ 6:

Joga - powitanie słońca na plaży. Śniadanie. Warsztaty Kobiecy Krąg; NIEZALEŻNOŚĆ. Czas wolny. Możliwość skorzystania z atrakcji: przejażdżka skuterem elektrycznym (1h), pływanie na desce SUP (2h), pływanie kajakiem (2h)*. Medytacja prowadzona na zachód słońca. Kolacja. Babski wieczór.

 

DZIEŃ 7:

Śniadanie. Transport na lotnisko. Wylot z Zanzibaru.

*czas całkowity na uczestniczkę w okresie pobytu

TU ZAREZERWUJESZ MIEJSCE

ZAPISY MAILOWO: kontakt@followmyflow.com.pl

ZAPISY TELEFONICZNIE:  728402447 lub 602 647 071

Dane do przelewu: Follow My Flow Lifestyle S.C.

numer konta: 75 1050 1070 1000 0092 8427 2185

Image

Spotkaj się z nami w Polsce

 KOBIECY CAMP ROZWOJOWY
24-26 MARZEC 2023 & 21-23 LIPIEC 2023
 
Zostaniesz prawdziwą Wiedźmą - czyli Tą, która wie!
Przekonasz się, że nie jesteś sama!
Odbędziesz niezwykłą podróż do swojego wnętrza 
Odprężysz się i doładujesz energetycznie dzięki praktyce jogi i medytacji
Poznasz praktyki uważności w pracy ze swoim ciałem i umysłem
Ponownie odkryjesz siłę kobiecej Intuicji i Niezależności
Utwierdzisz się w przekonaniu, że dbanie o własne finanse to Twoja najlepsza inwestycja

A to wszystko w scenerii wirtualnej podróży niespodzianki

CENA 1399 zł

 
1399 zł (cena w przedsprzedaży na 1 miesiąc przed terminem wyjazdu)
1499 zł (cena regularna)
 
  • Wpłata zadatku w wysokości 900 zł jest równoznaczna z akceptacją oferty, programu i pełnego kosztu wyjazdu oraz ze zgodą na udział w warsztatach
  • DLA NASZYCH STAŁYCH KLIENTEK PRZYGOTOWAŁYŚMY DODATKOWY RABAT - 5%

Dane do przelewu: Follow My Flow Lifestyle S.C.

numer konta: 75 1050 1070 1000 0092 8427 2185

CENA OBEJMUJE

3 dni przepięknej podróży, którą rozpoczniesz z nami w piątek po południu a zakończysz w niedzielę około godziny 16.00 / 3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad i kolacja, nie zapominamy również o deserku :) - zaczynamy kolacją w piątek i kończymy obiadem w niedzielę / 2 noclegi w przestronnych pokojach (6 i 8 osobowe / 2 i 3 osobowe - w zależności od ośrodka) z pięknym widokiem / Pokoje są wyposażone w łazienki / Dostępna strefa SPA (sucha sauna, jacuzzi) / Warsztaty Mindfulness dla ciała i ducha / Krąg Kobiet / Warsztaty z zakresu 3 filarów rozwoju kobiecości: niezależność, silna intuicja, spełniona pasja / Sala warsztatowa z kominkiem, przy którym będziemy grzać się i plotkować wieczorami / Regeneracja skóry twarzy dzięki maseczkom / Parking & Wi-Fi w pokojach & Ubezpieczenie NNW

PROGRAM

PIĄTEK
 

16:00 - 17:00    Zakwaterowanie 

17:00 - 18:00    Zajęcia Mindfulness w nurcie uważności ciała wraz z praktyką oddechu i medytacji 

19:00 - 20:00   Kolacja 

20:00 - 21:00   Home travel - Wirtualna podróż niespodzianka w stylu slow

od 21:00     Pidżama party: robimy maseczki i oglądamy razem FAJNY BABSKI FILM

 
SOBOTA
 

08:00 - 8:30  Poranek z Mindfulness. Sesja oddechowa i medytacyjna 

08:30 - 09:30 Śniadanie

9:30 - 11:30  Warsztat Bądź jak Carrie - Kobieta u źródeł swojej intuicji

11:30 - 12:30   Bądź jak Charlotte - Praktyka uważności dla swojego ciała z elementami jogi, chi gong i relaksacji 

13:00 - 14:00 Obiad

14:00 - 15:00 Czas dla siebie

15:00 - 17:00 Warsztat Bądź jak Miranda - Kobieta niezależna - finanse & emocje

17:00 - 18:00  Warsztat Mindfulness dla ciała i emocji Bądź jak Samantha - uwalnianie emocji poprzez taniec intuicyjny

19:00 - 20:00  Kolacja 

od 20:00 Wspólna przestrzeń z degustacją Cosmopolitan. Zabierz ze sobą jakąś fajną kieckę, taką, jaką lubisz, może taką, w której masz ochotę wyjść, a zawsze rezygnujesz i mówisz: - Może kiedy indziej ...

 

NIEDZIELA 

08:00 - 08:30   Poranek z Mindfulness. Sesja oddechowa i medytacyjna 

08:30 - 09:30  Śniadanie

09:30 - 10:30 Bądź jak Charlotte - Praktyka uważności dla swojego ciała z elementami jogi, chi gong i relaksacji  

10:30 - 12:30  Pogaduchy przy kawie Kobiecy Krąg. Dekalog Kobiety spełnionej. Praktyczne warsztaty o emocjach, energii kobiecej, o nas: Jak dziś być spełnioną Kobietą w wielkim świecie

12:30 - 13:00 - Medytacja Wiedźmy

13:00 - 14:00  Obiad

15:00 - 16:00 Wykwaterowanie

 

TU ZAREZERWUJESZ MIEJSCE

 ZAPISY MAILOWO: kontakt@followmyflow.com.pl

ZAPISY TELEFONICZNIE:  728402447 lub 602 647 071

Dane do przelewu: Follow My Flow Lifestyle S.C.

numer konta: 75 1050 1070 1000 0092 8427 2185

Partnerami naszych warsztatów są: AromatherapyOils Coconaut / Lirene / Weleda /  One More Luv

SPRAWDŹ JAK WYGLĄDAJĄ NASZE WARSZTATY

JEDZENIE

W ten weekend przede wszystkim nie będziesz musiała gotować - piękny scenariusz? W ten weekend właśnie tak będzie - jemy zdrowe i wegetariańskie dania przygotowane w nurcie pięciu przemian.

* Osoby wymagające specjalistycznych diet prosimy o stosowną informację w dniu rezerwacji miejsca.

WIRTUALNA PODRÓŻ

Podróżowanie nie jest tylko zwiedzaniem, ani tylko przemieszczaniem się z punktu A do punktu B. Podróż w skali makro jest procesem odkrywania świata i ludzi. Na naszych campach zabieramy Was w wirtualne podróże do najpiękniejszych miejsc na świecie.

WARSZTATY - INTUICJA

Kobieca Intuicja - to sposób życia, Twoje wybory, osoby jakimi się otaczasz, Twoje plany i marzenia, to, że każdego dnia wstajesz i pchasz do przodu wózek wypełniony dobrymi myślami i czystą energią, to, że umiesz mówić: Dość, kiedy na szali leży Twoje dobro. Na naszych warsztatach wracamy do źródeł kobiecej intuicji i odkrywamy jej dziką moc.

FINANSE & EMOCJE

Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo jest stereotypów w postrzeganiu naszego być albo nie być przez pryzmat pieniędzy. Oczywiście jak świat długi i szeroki, każda z nas jest inna: są kobiety, które nie potrafią się odnaleźć w pracy zawodowej, za to spełniają się w dbaniu o dom. Są kobiety, które nie wyobrażają sobie zależności finansowej od mężczyzny. I takie, które starają się znaleźć balans pomiędzy karierą i rodziną. Podczas warsztatów wzmacniamy poczucie finansowej niezależności, mówimy wprost - pokochaj swoją niezależność finansową.

KOBIECY KRĄG

Spełniona kobieta to szczęśliwa kobieta. W kobiecym kręgu porozmawiamy jak to szczęście w swoim życiu odnaleźć. Krąg ma to do siebie, że dzielimy się doświadczeniami, nie oceniamy, wyciągamy lekcję, dajemy sobie wsparcie. Przekażemy Ci dekalog kobiety spełnionej, autentycznej, szczęśliwej oparty na naszych własnych historiach. A Ty z czasem uzupełnisz go swoimi przemyśleniami, tworząc unikatową i spersonalizowaną całość.

JOGA / MEDYTACJA / ODDECH

Stres i ciągła gonitwa często towarzyszą nam w codziennym życiu. Oddech, medytacja, relaks to praktyki, które przynoszą realne i pozytywne rezultaty w obniżaniu poziomu stresu. Umiejętność rozluźniania ciała i umysłu ma kluczowe znaczenie w poprawie nastroju i nade wszystko wspomaga nasz układ odpornościowy i nerwowy - decydując o zdrowiu fizycznym i psychicznym.

MINDFULNESS

Mindfulness - to podróż dociekania i odkrywania natury własnego umysłu i serca; dociekania i odkrywania, jak możesz być w życiu bardziej obecny, jak otworzyć serce i być bardziej autentycznym - nie tylko wobec siebie samego, ale także w związkach łączących cię z tymi, których kochasz, ze wszystkimi istotami i ze światem jako takim.

TANIEC INTUICYJNY

Taniec intuicyjny nie ma w żaden sposób ustalonych z góry choreografii, kroków, czy scenariuszy. To autentyczny, prosty ruch, który pomaga w uwolnieniu emocjonalnych blokad. To ruch, w którym wyrażasz siebie na 100% równocześnie pogłębiając świadomość swojego ciała i umysłu. Możemy traktować go również jako formę medytacji w ruchu.

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA ADRES MAILOWY: kontakt@followmyflow.com.pl