Image

Pragniesz odbyć ekscytującą podróż w głąb siebie i dla siebie? 

Masz ochotę choć na chwilę rzucić wszystko i po prostu odetchnąć, odpocząć?

Marzysz o niezwykłej przygodzie i odkrywaniu świata? 


Jeśli czujesz, że na Twoich barkach jest stanowczo za dużo, jesteś zmęczona, zapracowana i zestresowana, to podaruj sobie wymarzony prezent na Dzień Kobiet i

 NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA POTEM
 

Przygotowałyśmy specjalnie dla Ciebie autorski i niepowtarzalny program wyjazdu i warsztatów mindfulness w kobiecym gronie. Zabierzemy Cię także w wirtualną podróż po Dubaju śladami bohaterek filmu Seks w wielkim mieście 2. Podczas warsztatów rozwojowych odkryjemy przed Tobą tajemnicę kobiecej siły opartej na archetypach, które odzwierciedlają Carrie, Charlotte, Samantha i Miranda. Kobiety, które dzięki przyjaźni dodają sobie nawzajem sił, by realizować marzenia, pasje i plany na życie.


Dziś kobiety budzą się do nowego życia, łamiąc utarte schematy. Wracają do źródeł swojej dzikiej, kobiecej mocy. Wszystkie pragniemy żyć w miłości, szacunku, autentyczności, wolności i przyjaźni. Chcemy realizować własne ambicje, plany i marzenia - w myśl zasady, że kobieta silna jest zarówno wrażliwa, jak i seksowna. Podczas naszego wyjazdu poznasz metody, dzięki którym zbudujesz swoją wewnętrzną siłę.

 
FOLLOW MY FLOW LIFESTYLE
&
WIOLETA ŁAGOWSKA MY WAY LIFE
zapraszają Cię na
 
 WEEKEND Z OKAZJI DNIA KOBIET
 
podczas którego:

Odbędziesz niezwykłą podróż do swojego wnętrza 
Odprężysz się i doładujesz energetycznie
Docenisz swój wewnętrzny dobrostan
Poznasz praktyki Mindfulness w pracy ze swoim ciałem i umysłem dla zdrowia fizycznego i psychicznego
Ponownie odkryjesz siłę kobiecej intuicji
Docenisz potęgę swojej kobiecości
Utwierdzisz się w przekonaniu, że dbanie o własne finanse to Twoja najlepsza inwestycja
Skorzystasz z relaksującego masażu

A to wszystko w scenerii wirtualnej podróży do Dubaju inspirowanej 

filmem Seks w Wielkim Mieście 2

 

POGRAM WARSZTATÓW

PIĄTEK 04/03/2022

JEDZENIE

W ten weekend przede wszystkim nie będziesz musiała gotować - piękny scenariusz? Która z nas nie marzy o tym, by ktoś przygotował dla nas pyszne, zdrowe i pięknie podane posiłki? W ten weekend właśnie tak będzie - jemy zdrowe i wegetariańskie dania przygotowane w nurcie pięciu przemian. 

* Osoby wymagające specjalistycznych diet prosimy o stosowną informację w dniu rezerwacji miejsca.  


PODRÓŻ ONLINE DO DUBAJU 

Podróżowanie nie jest tylko zwiedzaniem, ani tylko przemieszczaniem się z punktu A do punktu B. Podróż w skali makro jest procesem odkrywania świata i ludzi. Wymaga od nas pokory i odwagi, a przede wszystkim tolerancji i empatii, zrozumienia inności i otwarcia się na kreatywność, zmienność, improwizację. W skali mikro - podróż jest odkrywaniem siebie, swojego prawdziwego ja: jaka jestem, kim i czym się otaczam, co lubię, a czego nie znoszę, czy mam odwagę iść za wewnętrznym głosem, czy mam siłę, by pokonywać kolejne przeszkody? 

 WARSZTATY KOBIETA U ŹRÓDEŁ INTUICJI

Kobieca Intuicja - to sposób życia, Twoje wybory, osoby jakimi się otaczasz, Twoje plany i marzenia, to, że każdego dnia wstajesz i pchasz do przodu wózek wypełniony dobrymi myślami i czystą energią, to, że umiesz mówić: Dość!, to, że realizujesz swoje pasje, że znajdujesz chwilę dla siebie samej, to, że się kształcisz, myślisz o sobie, otulasz się troską i wyrozumiałością, to, że posiadasz tę mądrość, aby zakładać maskę z tlenem najpierw sobie, a potem wszystkim dookoła - to wszystko sprawia, że jesteś Dziką Kobietą. 

 WARSZTATY KOBIETA NIEZALEŻNA - FINANSE & EMOCJE 

Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo jest stereotypów w postrzeganiu naszego być albo nie być przez pryzmat pieniędzy. Oczywiście jak świat długi i szeroki, każda z nas jest inna: są kobiety, które nie potrafią się odnaleźć w pracy zawodowej, za to spełniają się w związku i dbaniu o dom, jak Charlotte. Są kobiety, takie jak Samantha, które nie wyobrażają sobie zależności finansowej od mężczyzny. I takie, które starają się znaleźć balans pomiędzy karierą i rodziną - jak Miranda. 


KRĄG KOBIECY 

Spełniona kobieta to szczęśliwa kobieta. W kobiecym kręgu porozmawiamy jak to szczęście w swoim życiu odnaleźć. Krąg ma to do siebie, że dzielimy się doświadczeniami, nie oceniamy, wyciągamy lekcję, dajemy sobie wsparcie. Przekażemy Ci dekalog kobiety spełnionej, autentycznej, szczęśliwej oparty na naszych własnych historiach. A Ty z czasem uzupełnisz go swoimi przemyśleniami, tworząc unikatową i spersonalizowaną  całość.


MEDYTACJA / ODDECH / RELAKSACJA

Stres i ciągła gonitwa często towarzyszą nam w codziennym życiu. Oddech, medytacja, relaks to praktyki, które przynoszą realne i pozytywne rezultaty w obniżaniu poziomu stresu.  Umiejętność rozluźniania ciała i umysłu ma kluczowe znaczenie w poprawie nastroju i nade wszystko wspomaga nasz układ odpornościowy i nerwowy - decydując o zdrowiu fizycznym i psychicznym. 


 WARSZTATY MINDFULNESS DLA CIAŁA 

Mindfulness - to podróż dociekania i odkrywania natury własnego umysłu i serca; dociekania i odkrywania, jak możesz być w życiu bardziej obecny, jak otworzyć serce i być bardziej autentycznym - nie tylko wobec siebie samego, ale także w związkach łączących cię z tymi, których kochasz, ze wszystkimi istotami i ze światem jako takim. 

Wiele z nas odłączyło się od swojego ciała. Traktujemy je często jak maszynę, która ma działać i wyglądać w określony sposób. A przecież ciało jest naszym domem i warto zwrócić uwagę na to, jakie impulsy nam wysyła. Podczas specjalnie opracowanych ćwiczeń nauczysz się rozpoznawać te sygnały. 

TANIEC INTUICYJNY 

Taniec intuicyjny nie ma w żaden sposób ustalonych z góry choreografii, kroków, czy scenariuszy. To autentyczny, prosty ruch, który pomaga w uwolnieniu emocjonalnych blokad. To ruch, w którym wyrażasz siebie na 100% równocześnie pogłębiając świadomość swojego ciała i umysłu. Możemy traktować go również jako formę medytacji w ruchu. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY