Follow My Flow poleca: Sekret. Nauki na każdy dzień

Każdy z nas pragnie szczęścia i powodzenia. Jedni w miłości, inni w życiu zawodowym, jeszcze inni znajdują szczęście, gdy siedzą w domu od rana do wieczora oglądając seriale. Nie oceniamy tego. Ważniejsze jest jednak, czy kochając daną osobę, albo pracując na 150% swoich możliwości, albo przeżywając losy fikcyjnych bohaterów dostajesz naprawdę to czego chcesz. Jeśli tak, to gratulacje - jesteś magnesem na szczęście. Jeśli jednak nie - to koniecznie przeczytaj tę książkę. Dziś polecamy światowy bestseller autorstwa Rhondy Byrne:  Sekret. Nauki na każdy dzień.

.....

.....

O prawie przyciągania i wizualizacji marzeń pisałyśmy ostatnio na blogu w artykule Podaruj sobie wszystko. Naszą inspiracją do jego napisania była właśnie książka Sekret. Prawdopodobnie dla wszystkich tych, którym obca jest intuicja, empatia i i ufność w siły rządzące Wszechświatem lub jak kto woli; w ślepy los :), Sekret wyda się banalnym poradnikiem, jakich wiele na półkach w księgarniach. Tymczasem nic bardziej mylnego. Po pierwsze: to nie jest powieść, poradnik ani książka psychologiczna. Po drugie: nie "połyka się" jej w jeden wieczór. Po trzecie: jeśli raz sięgniesz po Sekret, już nigdy się z nim nie rozstaniesz. Brzmi intrygująco? Dobrze, bo to jest intrygująca propozycja :).

.....

.....

Rhonda Byrne stworzyła zestawienie 365 przemyśleń - aby każdy dzień zacząć lub zakończyć lekturą Sekretu. Dlatego książkę tę czyta się przez cały rok "na raty". Tekstu nie ma wiele, za to kaliber jego ciężaru wymaga od czytelników sporej refleksji. Każda myśl zawarta w tej małej książeczce zmusza nas do nieustannej pracy nad sobą. Pracy, która w efekcie - o ile podejmiesz wyzwanie - rozwinie w Tobie niesamowity potencjał. Otworzy Ci drogę do zrozumienia najbardziej oczywistej i równocześnie najtrudniejszej z prawd - tylko TY i nikt inny odpowiadasz za swoje szczęście. Tylko Ty masz odpowiednią energię, by kreować swój los. Tylko Ty masz moc spełniania swoich marzeń. 

Tylko TY - aż TY. Twój los jest w Twoich rękach!

.....

.....

Prawo przyciągania jest odwiecznym prawem Kosmosu, a mimo to dla wielu ludzi świadomość jego istnienia i działania nie jest oczywista. Wszyscy mamy pragnienia; chcemy lepszej pracy, więcej pieniędzy, idealnej drugiej połowy, zdrowia, spokoju. Sporo tego! Zapewnie obserwujesz, że niektórym ludziom udaje się więcej niż innym. Są wśród nas osoby, którym się po prostu powodzi. I nie mamy tu na myśli wyłącznie finansowej prosperity. Powodzi im się na różnych polach, dostają od życia to, czego pragną. 

Na czym polega ich sekret? Cała tajemnica tkwi we wdzięczności za każde dobro, jakie nas spotyka i w zaufaniu, że jeśli skupimy myśli na dobrej energii dostatku, Wszechświat znajdzie sposób, by obdarzyć nas tym, o czym marzymy. 

A wszystkim "hienom", które grają nieczysto i osiągają swoje cele kosztem innych mówimy spokojnie: Karma wraca :).

.....

.....

Sekret to książka o duchowej dyscyplinie. Nie chodzi nam o samobiczowanie, odbywanie kary za grzechy i surowe nakazy i zakazy. O nie! Czy na Ciebie takie podejście działa pozytywnie i motywująco? Na nas nie! Czy zewsząd słuchasz o sobie jak wiele Ci brakuje, ile "grzechów" masz na sumieniu, jak bardzo rozczarowujesz sobą innych, nawet ludzi, których zdanie nie powinno zaprzątać Twojej głowy? Zatrzymaj się. STOP. Przejmij kontrolę nad swoim życiem i weź z niego tyle ile chcesz. Zrób to świadomie, krok po kroku, a zobaczysz jak wszystko zaczyna się układać po Twojej myśli. 

.....

.....

Okazuj wdzięczność, szukaj dobra, nie trać czasu na ludzi, myśli i sytuacje, które są dla Ciebie destrukcyjne. Kumuluj energię dostatku, a nie braku. Nie myśl o tym czego nie chcesz, myśl tylko o tym czego chcesz - codziennie! Wyrób w sobie nawyk duchowej dyscypliny radości, ufności i wiary, że szczęście przyciąga szczęście. Nie ma innej drogi. Pamiętaj o tym, że Twoje życie to Twoje życie, więc tylko Ty możesz je przeżyć. Teraz wybierasz, czy przeżyjesz je na swoich zasadach, czy pod dyktando innych.

.....

.....

Jeśli masz dość dostosowywania się do innych - ta książka jest dla Ciebie!

Jeśli zmęczyła Cię bierność i nie chcesz tkwić w stagnacji - ta książka jest dla Ciebie!

Jeśli masz marzenia, ale nie wiesz jak zabrać się do ich realizacji - ta książka jest dla Ciebie!

Jeśli pragniesz zmiany, nie boisz się odpowiedzialności - ta książka jest dla Ciebie!

Jeśli chcesz być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem - ta książka jest dla Ciebie!

Odkryj Sekret i ciesz się życiem!

.....

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://followmyflow.com.pl/