Wyróżnione 

Klub Jeździecki Lavender - pasja i sport

Beskidy stanowią idealne tło dla uprawiania jeździectwa. O dużej popularności tego pięknego sportu wśród mieszkańców Podbeskidzia decydują jednak nie tylko przepiękne widoki, czy atrakcyjne trasy w terenie, ale przede wszystkim ludzie z pasją, wiedzą i talentem. Takie właśnie osoby znajdziemy w Klubie Jeździeckim Lavender - prężnie rozwijającym się klubie jeździeckim w regionie. Klub Jeździecki Lavender powstał w 2020 roku z inicjatywy Agaty Szołdra-Neliszer, a od 2021 roku jego siedzibą jest stajnia w Międzyrzeczu Górnym, w pobliżu Bielska-Białej.
.....
.....
To, co w sposób szczególny wyróżnia KJ Lavender, to z pewnością wspaniała, pozytywna atmosfera oraz najwyższy poziom profesjonalizmu. KJ Lavender to coś znacznie więcej niż stajnia. To przede wszystkim ludzie, którzy tworzą jej atmosferę i renomę. To zespół zawodników i instruktorów, który trenuje z wielkim zaangażowaniem. To bezpieczna przystań dla koni, które objęte są najlepszą możliwą opieką i troską. To wreszcie miejsce, gdzie każdy pasjonat jeździectwa znajdzie coś dla siebie: od pensjonatu dla koni, przez kucykowe przedszkole, po treningi sportowe na najwyższym poziomie.
.....

Klub Jeździecki

.....
.....
KJ Lavender działa na zasadach klubowych. Oznacza to, że klienci są zarazem członkami klubu sportowego, dzięki czemu aktywne zaangażowanie w jego funkcjonowanie jest widoczne na każdym kroku. Liczne nagrody zdobyte podczas zawodów sportowych, przestronne i czyste stajnie, zadbane i świetnie wyszkolone konie to najlepsza wizytówka dla zaangażowanej jeździeckiej społeczności, jaka skupiona jest wokół KJ Lavender.
.....
.....
W klubie jest miejsce dla wszystkich osób, które jeździectwo traktują z pasją i radością. Zarówno młodsi, jak i starsi adepci jeździectwa znajdą tu dla siebie interesujące opcje. Zajęcia są prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania. W KJ Lavender mamy możliwość skorzystania zarówno z treningów sportowych dla zawodników przygotowujących się lub już startujących w zawodach jeździeckich w dyscyplinie skoków przez przeszkody, jak i z zajęć rekreacyjnych w ramach szkółki jazdy konnej.
.....

Szkolenie na najwyższym poziomie
 

.....
.....

Aby klub stale i prężnie się rozwijał przyciągając zmotywowanych pasjonatów jeździectwa, zadbano o najlepszą kadrę instruktorską. Szkoleniowcem Klubu Jeździeckiego Lavender jest instruktorka sportu Polskiego Związku Jeździeckiego - Małgorzata Falewicz-Sonek. Mamy więc stuprocentową pewność, że uczestnicząc w zajęciach lub wysyłając na nie nasze pociechy, wykorzystamy do maksimum czas spędzony na treningu.

.....
.....
Trudność zadań oraz przebieg jazd są idealnie dopasowane do poziomu jeźdźców i uwzględniają ich stały rozwój. Optymalny plan treningu zakłada przygotowanie do egzaminów na odznaki jeździeckie oraz do startów w zawodach i do zdobywania klas sportowych. Zawodnicy trenujący pod skrzydłami Małgorzaty Falewicz-Sonek mają możliwość startu w zawodach skoków przez przeszkody na poziomie zawodów regionalnych i towarzyskich. Priorytetem klubu jest nacisk na naukę jazdy i trening sportowy zgodnie ze sztuką jeździecką, a także z wypracowaniem głębokiego wzajemnego porozumienia między człowiekiem i koniem.
.....
.....

Trenujemy przez cały rok

.....
Dobra wiadomość dla osób, które zimą oprócz nart lubią też pogalopować. Klub posiada kompletną infrastrukturę pozwalającą na trening całoroczny. Zaplecze, na które składa się duża hala oraz pełnowymiarowy parkur na świeżym powietrzu, oferuje nieograniczone możliwości treningowe. Trenujemy indywidualnie, w dwu lub w trzyosobowych grupach. A w okolicach stajni można również przeprowadzać jazdy w terenie.
.....
.....
Oprócz wysokiej jakości treningów sportowych, klub oferuje jazdy rekreacyjne dla osób początkujących oraz dla dzieci, i to nawet tych całkiem małych. Jest to możliwe dzięki szerokiemu katalogowi dostępnych zwierząt. Stajnia posiada konie doświadczone w parkurach sportowych i w nauce jazdy. Prezes Klubu - Agata Szołdra-Neliszer przygotowała oferty cieszące się dużym powodzeniem. Mamy tu na myśli zajęcia kucykowego przedszkola dla maluszków oraz szkołę nauki jazdy. Dzięki takiemu holistycznemu podejściu w treningach, prawidłowe zasady jazdy konnej są przekazywane w sposób organiczny już od początku cyklu nauki.
.....
.....

Opieka i trening koni

.....


KJ Lavender oferuje także trening koni. Jeśli szukasz kogoś, kto w sposób profesjonalny i bez przemocowy ułoży Twojego konia i przygotuje go do zakładanej aktywności: czy to sportowej, czy też rekreacyjnej, nie mogłaś /-eś trafić lepiej. Podobnie sprawa wygląda z pensjonatem - przestronne i zadbane stajnie oraz padoki, świetna opieka stajenna, kowalska i weterynaryjna będą idealnym miejscem odpoczynku, rekreacji i treningu dla Twojego konia.

.....
.....

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie konie w KJ Lavender są objęte stałą opieką rehabilitacyjną, Pamiętajmy, że zwierzęta, czy to konie sportowe, czy konie służące do rekreacji, mogą cierpieć z powodu bólu, napięć oraz pourazowych stanów zapalnych. Konie w KJ Lavender są prowadzone według modelu FDM HORSE CARE CONCEPT, dzięki czemu zwierzęta długo pozostają w dobrej kondycji i w optymalnym zdrowiu.

.....
.....

Kochamy to!

.....

Abraham Lincoln powiedział: Pamiętaj, że Twoja determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej niż cokolwiek innego na świecie. Ten cytat wydaje się wprost idealny do opisania pasji i radości, jaka jest udziałem osób trenujących w Klubie Jeździeckim Lavender. Ilość dobrej energii, pozytywnego coachingu i miłej atmosfery jest tutaj naprawdę wyjątkowo duża.

.....
.....

Przychodząc do KJ Lavender od progu czujemy się dobrze, jak u siebie. I to pomimo wielu obowiązków, które wiążą się z uprawianiem jeździectwa. Mycie, czyszczenie i siodłanie koni to przecież podstawowe i najbardziej prozaiczne obowiązki każdego jeźdźca. Do tego dochodzi dbanie o sprzęt i utrzymanie idealnego porządku w siodlarni. Sprzątanie stajni, karmienie zwierząt to kolejne ważne zadania. A jednak lubimy to, co tam - my to kochamy!

.....
.....

Klub Jeździecki Lavender stale się rozwija. Pasja i zaangażowanie władz klubu, instruktorów i zawodników czynią z Lavendera miejsce szczególne, niepowtarzalne. W pakiecie klubu pojawiają się wciąż nowe pomysły: szkolenia jeździeckie, klubowe imprezy tematyczne oraz wydarzenia nawiązujące do najlepszych jeździeckich tradycji: pożegnanie lata, czy hubertus. W klubie można nawet zorganizować "kucykowe urodziny" dla najmłodszych - wielki hit wśród przedszkolaków i uczniów klas 1-3. Nie pozostaje nam zatem nic innego niż założyć kask, wygodne spodnie, odpowiednie buty i spędzić czas wolny w siodle w KJ Lavender. My wpadłyśmy po same uszy i Wam polecamy to samo :).

.....
.....
.....

W sesji oraz w filmach wystąpiły pary: Ola & Cziko, Zuzia & Kelvin, Emilia & Dorado, Julia & Kalinka, Wiktoria & Van-Gog oraz Wiktoria

.....
.....
.....
...

Podróże życia. Argentyna - Interaktywny przewodnik podróżniczy (ebook) – sklep.followmyflow.com.pl

Ta niezwykła książka elektroniczna zabiera Cię w podróż do Argentyny - jednego z najpiękniejszych krajów świata. Co nas wyróżnia? Przepiękna szata graficzna - idealny pomysł na prezent dla miłośników podróży Interaktywne linki do hoteli, restauracji i atrakcji na miejscu Gotowy plan podróży, dzięki któremu zaplanujesz
.....
.....
.....

Postaw mi kawę na buycoffee.to

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://followmyflow.com.pl/