Zapisanie się do newslettera

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi przekazywanie Pani/Panu interesujących informacji handlowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych będzie Anna Hołubińska i Renata Toboła – Wspólnicy spółki cywilnej Follow My Flow Lifestyle Anna Hołubińska Renata Toboła s.c. ul. Siemiradzkiego 22, 43-300 Bielsko-Biała, NIP 5472224181, REGON 388362550 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dalej także: „Follow My Flow”). Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, w tym przysługujących Pani/Panu praw można znaleźć w tym miejscu.

⬜ TAK, wyrażam zgodę na otrzymywanie mailowych informacji handlowych na wskazany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Follow My Flow.

 

WYSYŁANIE NEWSLETTERA

  1. Po zapisaniu się do newslettera sugerujemy, aby możliwe najszybciej (jeśli jest taka możliwość to automatycznie) do użytkownika wysyłana była krótka wiadomość mailowa typu „Dziękujemy za zapisanie się do newslettera” jako potwierdzenie wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych. W tej wiadomości powinno znaleźć się odniesienie w stopce (hiperłącze) do poniższej klauzuli informacyjnej oraz regulaminu newslettera, a także informacja/hiperłącze dot. rezygnacji z newslettera.
  2. Przy każdej następnej wysyłce newslettera, sugerujemy umieszczenie w stopce na stałe hiperłącza do poniższej klauzuli oraz regulaminu newslettera, a także informacji jak wypisać się z newslettera (hiperłącze typu „Rezygnuję z otrzymywania informacji handlowych” lub krótka informacja na jaki adres e-mail przesłać informację o woli wycofania zgody).