Wyróżnione 

Napoleon Hill: Myśl i bogać się

Jeden z najbardziej znanych mówców motywacyjnych na świecie Bob Proctor zapytany o książki, które wywarły na niego największy wpływ, bez chwili zastanowienia na pierwszym miejscu wymienił: Myśl i bogać się autorstwa amerykańskiego pisarza Napoleona Hilla. Co ciekawe, książkę tę wydano po raz pierwszy w 1937 roku, a ona nic a nic się nie zestarzała. A nawet więcej - jest to pierwsza na świecie pozycja z bardzo popularnego obecnie nurtu rozwoju osobistego. Pierwsza i nadal jedna z najważniejszych książek w tej dziedzinie - prawdziwa biblia ludzi sukcesu.

.....

.....

Książka powstała na zamówienie. Jeden z najbogatszych Amerykanów pierwszej połowy XX wieku poprosił Hilla o przeprowadzenie badań nad sukcesem finansowym. A dokładnie o sprawdzenie, czy jest jakaś ogólna, generyczna i powtarzalna metoda dojścia do bogactwa. Napoleon Hill przeprowadził w tym celu wywiady z ponad 500 najbogatszymi ludźmi i prześledził ich drogę. Wniosek z tej analizy, która trwała niemal 20 lat, jest bardzo budujący: otóż istnieje powtarzalna reguła, która pozwoliła wszystkim tym osobom stać się ludźmi sukcesu. Ciekawe, prawda?

.....

.....

Na czym polega zatem sekret? Przede wszystkim chodzi o niezachwianą wiarę w marzenia i bezkompromisową determinację w ich realizacji. Myślisz teraz zapewne, że to brzmi banalnie. Ale w rzeczywistości, czyż nie na tym właśnie polegał każdy jeden sukces w Twoim życiu? Śmiałe marzenia - nie bójmy się ich! Planując swoją drogę do bogactwa, nie pozwól, by ktokolwiek nakłonił Cię do lekceważenia drzemiącego w Tobie marzyciela.

.....

.....

Wielu ludzi poddaje się przedwcześnie i rezygnuje z obranej drogi przy pierwszych próbach, niepowodzeniach i przeszkodach. Tymczasem, jak twierdzi Napoleon Hill: … wszyscy, którzy odnoszą życiowy sukces, zaczynają pechowo i borykają się z wieloma przeciwnościami, zanim "dotrą" do celu. Punkt zwrotny w życiu ludzi, którym się powiodło, następuje zwykle w chwili jakiegoś kryzysu, w wyniku którego odkrywają swoje "drugie ja".

.....

.....

Najważniejsze jest wyjść z tryby ofiary - nie rozpamiętuj w nieskończoność, że coś jest niesprawiedliwe, że ktoś nie był wobec Ciebie fair, przestań wyliczać z uporem maniaka wszystkie swoje niepowodzenia. Pamiętaj, że każda przeciwność losu niesie z sobą ziarno równego jej sukcesu. Zastanów się, jak możesz przekształć swoją "ułomność" w równoważną jej wartość. Naprawdę musisz uwierzyć, że nie ma nic, czego nie można by było urzeczywistnić dzięki wierze i żarliwemu pragnieniu. A te uczucia może w sobie wzbudzić każdy. A jeśli Ty też chcesz, zacznij już dziś swoją podróż z Napoleonem Hillem. Polecamy!

.....

...

Przewodniki podróżnicze (eBooki) - Podróże Życia – sklep.followmyflow.com.pl

Co wyróżnia nasze ebooki? Przede wszystkim oszczędzasz czas i pieniądze w przygotowaniu swojej podróży Dajemy Ci piękną oprawę graficzną i zdjęciową Dzięki interaktywnemu menu łatwo i szybko poruszasz się po wybranych zagadnieniach Podajemy Ci gotowy plan podróży. Podróżujesz w realu, albo nie wychodząc z domu. To zale

.....

.....

.....

Postaw mi kawę na buycoffee.to

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://followmyflow.com.pl/