Wyróżnione 

Prawo rezonansu

Szczęście, spełnienie, wewnętrzny balans. Wszyscy do tego dążymy. Świadomie lub nie pragniemy dobrego życia. Jedni uważają, że im się ono należy, inni - że na nie nie zasługują. Ta tęsknota pozostaje wspólna nam wszystkim. Polecamy fascynującą i zmuszającą do myślenia książkę autorstwa najbardziej poczytnego niemieckiego pisarza, mówcy motywacyjnego i popularnego aktora Pierre'a Franckh: Prawo rezonansu. To absolutny hit naszych domowych czytelni w ostatnich tygodniach. Książka, która chyba już na zawsze pozostanie nam bliska fizycznie i mentalnie.

.....

.....

Czy można mieć wszystko i być nieszczęśliwym? Okazuje się, że poczucie głębokiego szczęścia nie zależy wyłącznie od spełnienia finansowego czy zawodowego. To coś znacznie bardziej ulotnego. Zadaj sobie pytanie: jaka jest twoja własna droga do szczęścia? Czy Ty sobie na to szczęście pozwalasz, czy przeciwnie jesteś swoim głównym krytykiem, który myślami podszytymi lękiem i brakiem wiary we własny potencjał podświadomie torpeduje własny sukces? Twoje myśli teraz kreują twoje życie i twoją przyszłość. Czyż nie powiedziano, że Słowo stało się Ciałem? Jesteś dokładnie tym i przyciągasz do swojego życia dokładnie to, o czym myślisz. Oto główna teza, jaką stawia autor Prawa rezonansu.

.....

.....

Wnioski zawarte w Prawie rezonansu są poparte dowodami i badaniami naukowymi, prowadzonymi w obszarze fizyki kwantowej, socjologii, psychologii i neurologii. Są to eksperymenty, które naukowcy prowadzą od dawna, bo nawet od ponad trzydziestu lat, a wyniki tychże badań są dziś na szeroką skalę stosowane w psychologii i psychoterapii oraz w polityce do ukierunkowywania, żeby nie powiedzieć manipulowania całymi społeczeństwami. Sami widzicie jak skuteczne i wydajne są to narzędzia. Pomyślcie zatem ile sami moglibyśmy zdziałać dla dobra nas samych, gdybyśmy tylko poznali ich zastosowanie. Te właśnie narzędzia nastawione na realizację pragnień i odzyskania kontroli nad własnym życiem podaje nam na tacy Pierre Franckh!

.....

.....

Czym jest ten słynny Rezonans? To nic innego jak pole energetyczne, jakie generujemy poprzez nasze myśli, i środowisko w jakim przebywamy (osoby, którymi się otaczamy, informacje, jakimi się torpedujemy). Analogicznie do fal dźwiękowych, które za pomocą powietrza rozchodzą się w przestrzeni, tak emitowana przez nas drgająca energia przekonań i myśli rozlewa się na zewnątrz tworząc silne pole kwantowe. Pole to nieustannie rezonuje przyciągając do naszego życia dokładnie takie same rzeczy i zdarzenia o jakich myślimy z poziomu najsilniejszego energetycznie narządu, czyli z serca. Ponieważ prawo rezonansu brzmi: podobne przyciąga podobne!

.....

.....

Prawo rezonansu zawsze mówi: TAK, utwierdza cię zawsze w twojej wierze, nie zaprzecza ci. Jeśli np. wierzysz, że twoje życie nic nie znaczy lub nie ma głębszego sensu, otrzymasz dokładnie tego potwierdzenie. Jeśli wierzysz, że zasługujesz na głęboką prawdziwą miłość, pieniądze, bogactwo duchowe i materialne, jeśli sądzisz, że twoje życie ma głęboki, wszechogarniające sens, potwierdzi się to dokładnie w twoim życiu - zgodnie z prawem rezonansu nic innego nie może urzeczywistnić się w twoim życiu. Energii jest zasadniczo obojętne, czy coś jest moralnie wartościowe, czy naganne, czy coś jest dla ciebie pożyteczne, czy też przeszkadza ci to w życiu. Energia nie pyta o moralność i nie ocenia. Energia reaguje zawsze zgodnie z wysyłanym przez ciebie impulsem. 

Zatem... o czym dziś pomyślisz, co do ciebie wróci?

.....

...

Interaktywne książki podróżnicze "Podróże Życia" (e-book) – sklep.followmyflow.com.pl

Co wyróżnia nasze ebooki? Piękna oprawa graficzna i zdjęciowa - ten ebook to idealny pomysł na prezent dla Twoich najbliższych miłośników podróży. Interaktywne menu - łatwo i szybko poruszasz się po wybranych zagadnieniach w książce zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i na komputerze. Plan podróży - podajemy Ci gotowy

.....

.....

.....

Postaw mi kawę na buycoffee.to

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://followmyflow.com.pl/