Wyróżnione 

Strategia życia: Trenerskie zasady

Strategia życia: Trenerskie zasady to jeden z najmądrzejszych filmów i seriali, jakie ostatnio obejrzałyśmy. Pięcioro wybitnych trenerek i trenerów, którzy osiągnęli wszystko w swoich dyscyplinach dzieli się wiedzą nie tylko o tym, jak osiągnęli sukces, ale przede wszystkim o tym, czy stosowane przez nich metody da się stosować w codziennym życiu. Okazuje się, że są to sposoby tak uniwersalne, że każdy z nas jest w stanie osiągnąć siłę psychiczną i stabilizację mentalną, by zrealizować zakładane cele. Program jest dostępny na platformie Netflix.

.....

.....

W serii można zobaczyć trenerskie sławy światowego poziomu: trenera Boston Celtics oraz Los Angeles Clippers Doca Riversa. Trenerkę Jill Ellis, która razem z kobiecą reprezentacją USA dwukrotnie zdobyła tytuł mistrza świata FIFA, i która została wybrana najlepszym trenerem w historii amerykańskiej piłki nożnej. José Mourinho - kultowego trenera piłkarskiego wszech czasów. Patricka Mouratoglou - słynnego trenera fenomenalnej Sereny Williams - najbardziej utytułowanej zawodniczki w historii tenisa. Dawn Staley - koszykarkę i trenerkę, która za swoje osiągnięcia trafiła do Women's Basketball Hall of Fame.

.....

.....

Mini serial dedykuje po jednym odcinku każdemu ze swoich bohaterów. W intymnych, szczerych wywiadach zdradzają oni nie tylko tajemnicę swoich największych osiągnięć, ale także momenty krytyczne, kryzysowe, które odcisnęły największe piętno na kształtowaniu ich własnej strategii życia zawodowego. Każdy z tych mądrych trenerów tłumaczy trudności i presję, która nieustannie towarzyszy sportowcom i ich coachom. Bez względu jednak na rodzaj uprawianej dyscypliny mistrzów zawsze łączy bezkompromisowa orientacja na cel, która w połączeniu z silną psychiką pozwala im wybić się ponad przeciętność.

.....

.....

Film uświadamia nam wszystkim, że wielkich sportowców nie omijają okresy negatywnej samooceny i zwątpienia we własne możliwości. Podobnie jak my, codziennie mierzą się oni z wewnętrzną i zewnętrzną presją doskonałości, wyniku, osiągnięć. To co jednak wyróżnia mistrzów, to ich nieprawdopodobna determinacja i motywacja do pracy nad sobą. Nieustanny rozwój nie tylko w zakresie sprawności fizycznej i techniki, ale przede wszystkim głowy - czyli pewności siebie, współpracy, umiejętności koncentracji i wyciągania lekcji zarówno z porażek, jak i ze zwycięstw.

.....

.....

Najważniejsze lekcje, jakie wyciągamy ze Strategii życia? Po pierwsze: przeświadczenie, że warto otaczać się wyłącznie ludźmi, którzy dodają nam skrzydeł, którzy w nas wierzą. Po drugie: trenerskie zasady życia da się z powodzeniem stosować na codzień i dzięki nim pokonywać wyzwania i problemy. Po trzecie: to, co w życiu naprawdę ma największą wartość, to wciąż na nowo budowana wiara w siebie i w swoje możliwości, bo dzięki tej wierze można przenosić góry. Dosłownie! 

Naprawdę warto zobaczyć, zwłaszcza jeśli właśnie mierzysz się z "niemożliwym". Polecamy!

.....

.....

...

Interaktywne książki podróżnicze "Podróże Życia" (e-book) – sklep.followmyflow.com.pl

Co wyróżnia nasze ebooki? Piękna oprawa graficzna i zdjęciowa - ten ebook to idealny pomysł na prezent dla Twoich najbliższych miłośników podróży. Interaktywne menu - łatwo i szybko poruszasz się po wybranych zagadnieniach w książce zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i na komputerze. Plan podróży - podajemy Ci gotowy

.....

.....

.....

Postaw mi kawę na buycoffee.to

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://followmyflow.com.pl/